Kentucky

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Kentucky

Nemovitosti na prodej v Kentucky

Kentucky je stát na jihovýchodě Spojených států, Frankfort jako jeho kapitál, ohraničený na sever s Ohio, Illinois a Indiana, na jih s Tennessee, na východ Virginie a na západ je mokrý z Missouri a východně od Appalachian pohoří. Největší město ve státě Louisville je hostitelem Kentucky Derby, slavného dostihového dostihu v Churchill Downs.

Hledáte nemovitost k prodeji v Kentucky a chcete informace o trhu s nemovitostmi?

Musíte vědět, že po rekordním roce v roce 2017 pokračoval trh s nemovitostmi v Kentucky silný prodejní spěch a zvýšené hodnoty v lednu.

 Celkový prodej nemovitostí k prodeji v Kentucky v lednu byl druhý nejvyšší zaznamenaný v lednu. Přestože se prodej domácích spotřebičů v prvním měsíci roku mírně snížil, aktivita je stále silná v mnoha částech státu a je na historických maximech, a to navzdory potlačené inventarizaci. Tento rok by měl nadále vidět dobrý pohyb na trhu a ještě více se zvýší, pokud se počet domů dostupných k prodeji zvýší, zejména díky nové výstavbě.

 Průměrné ceny nemovitostí prodávaných v celém Kentucky se v lednu zvýšily o 4,6 procenta, což mělo za následek nejvyšší průměrnou cenu.

 Celkový nedostatek bydlení a jeho vliv na vyšší ceny nemovitostí změnily prodejní činnost ve většině Spojených států minulý měsíc. Zatímco dobrou zprávou je, že kupní doprava je ještě silnější než na začátku loňského roku, tržby na národní úrovni nedodržely tento kurz a zůstaly daleko za leden. Je zřejmé, že příliš mnoho trhů se v současné době stává méně cenově dostupné a zoufale potřebují nové zásoby, které ulehčí rychlý růst cen.

 V Kentucky je však přístupnost méně problematická než v mnoha částech země. Ve třech největších metropolích, Louisville, Lexington a severním Kentucky, byly průměrné ceny domů o 30-35% nižší než Spojené státy jako celek.

Trh nemovitostí na prodej v Kentucky se stane konkurenceschopnější s měnícím se počasím, kupující i nadále hledají nemovitosti k prodeji v Kentucky a naděje na vyšší úrokové sazby zůstávají na obzoru. Kdo plánuje koupit nemovitost k prodeji v Kentucky na jaře by měl dostat hypotéku brzy a naopak prodejci, kteří budou citovat svůj domov v jarních nebo letních měsících, by měli začít přípravu nyní tak, aby byl připraven jít, až přijde okamžik výpis. S ekonomikou v dobré kondici předpokládám, že vlastnosti Kentucky budou pokračovat po celý rok stabilním tempem.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 9538

Prodat Zemědělská půda, Kentucky, Adair County, Frankfort, Frankfort

10,199,625.13CZK
Prodat
Zemědělská půda

165921113 m²
40 + akrů země s mnoha velkými duby a
Cod. 6380

Prodat Venkovská usedlost, Kentucky, Allen County, Muldraugh, 203 Basham Court

1,403,819.37CZK
Prodat
Venkovská usedlost

1242 m²
203 Basham soud Muldraugh, KY 40155
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB